Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Решетиловка

Объявление

Форум на даный момент закрыт! Обробатываеться администраторами!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Решетиловка » Регистрация » Читати книги


Читати книги

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Де ви зазвичай читаєте книги, яким надаєте перевагу?

0

2

Із цілковитим задоволенням можу порадити вам читати графа Монте Крісто українською https://worldinbooks.com.ua/knigi/hraf- … ndr-diuma/ ще й повністю безкоштовно. Порадила мені електронну бібліотеку старша сестра, яка користується нею вже більше року. Я була дуже здивована, коли побачила таку велику кількість авторів та й взагалі літератури. Читати досить зручно, можна поринути у світ пригод та вражень у будь-який момент.

0

3

Теж шукаю, що можна почитати цікавого

0

4

Зараз я дуже рідко читаю, але все ж стараюсь хоча б на вихідних виділити час для улюбленого заняття. Мені подобаються загадкові історії, частіше всього купую книги з містикою https://book-ye.com.ua/catalog/nadpryrodne/ які на цьому сайті в наявності постійно. Ціни зовсім не високі, тому я замовляю собі відразу декілька книжок, бо іноді одну книгу можу за вихідні прочитати. До кожного твору є анотація, так що є можливість заздалегідь ознайомитись з сюжетом.

0


Вы здесь » Решетиловка » Регистрация » Читати книги


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки